قیمت میوه های خارجی در بازار ایران - شهریور 1394

 

AGRO orange fruit

سید حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان اینکه عرضه میوه‌های خارجی در بازار همچنان ادامه دارد، اظهارداشت: در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم پرتقال مصری ۸ هزار تومان، گلابی شیلی ۱۱ هزار تومان، سیب فرانسه ۱۴ هزار تومان، انگور شیلی ۱۸ هزار تومان و انار شیلی ۳۰ هزار تومان است.

مهاجران درباره قیمت میوه‌های وارداتی مجاز نیز افزود: هم اکنون قیمت یک کارتن آناناس ۶ تایی بین ۹۰ هزار تا ۱۲۰ هزار تومان، هر کیلوگرم موز بین ۳۲۰۰ تا ۳۴۰۰ تومان و انبه پاکستانی به ازای هر کیلوگرم ۸ هزار تومان است.

وی در پاسخ به این پرسش که استقبال مصرف کنندگان ایرانی از میوه‌ خارجی چگونه است؟ گفت: این محصولات به دلیل کیفیت و رنگ‌آمیزی مناسب، معمولا مورد توجه مردم هستند اما درحال حاضر که عرضه میوه‌های داخلی متنوع و زیاد است، تقاضا برای محصولات خارجی کمتر از گذشته است.

مهاجران با بیان اینکه میوه‌های خارجی در فصلهایی از سال که عرضه محصولات مشابه داخلی آنها کمتر است، بیشتر مورد توجه مردم قرار می‌گیرند، افزود: هم اکنون پرتقال مصری طرفدار زیادی دارد.

 

پایان خبر/

تاریخ انتشار: 22 شهریور 1394

 

 

instagram follow us agro fa update

 

شرکت راه سبز آوان

پیشرو در تجارت سبز ایران

 

 

نیکی را بکار،

            روی هر زمین،

                         زیر هر آسمان ...

 

 

درباره ما

تمامی شواهد نشان می دهد که عصر حاضر، عصر تخصص، دانش و اطلاعات است و روز به روز نقش متخصصین بیش از پیش جلوه گر میگردد. شرکت راه سبز آوان با درک این مهم و 15 سال تجربه موفق و با دراختیار داشتن مجموعه کاملی از دانش، توان، تجربه و تخصص و بهرمندی از کارشناسان و نیروهای مجرب، ضمن ارائه طیف وسیعی از خدمات تخصصی بازرگانی درحوزه محصولات باغی و کشاورزی اقدام به واردات و صادرات این نوع محصولات در سطح بین اللملی می نماید. ادامه...

ورود به سایت